لیست برگزیدگان شانزدهمین دوره مسابقه تیمی ریاضیات خیام متوسطه دوره اول

 

پایه هفتم
1 سجاد تازیکی احسان نعیمی خواه امیر محمد غلامی اول شهید بهشتی
2 علی سلیمانی امیر حسین خسروی سروش گاراژیان اول شهید بهشتی

3 امیر حسین عرب نظر گاه مهیار مهر زاد امیر علی مظفری اول حکیم نظامی 2
4 مهدیه جوریان زینب یزدی مینا فضلیانی مقدم دوم طلوع رجاء
5 مهلا خاکباز سارینا احمدی مهسا محمدی دوم صالحین

6 یاسمن برهانی فرزانه خماری مبینا ایروانی اول پیرایش
7 فاطمه خیر آبادی شریفه طیبی سمانه سختانلو اول اندیشه (سر ولایت)
پایه هشتم
1 مبینا دهنوخلجی مائده سوقندی المیرا هراتی اول فرزانگان
2 امیر علی فدیشه ای متین هادی پور سید عرفان حسینی دوم شهید بهشتی

3 نجمه اقبالی نرگس مژدکانلو مهدیه بلوچی اول رویش
4 الهه احمد آبادی رخساره بهادری زینب سلیمانی دوم رویش
5 طاها جلیلی فر امیر عباس عشقی پوریا هاشمی صدر سوم امام حسین (ع)

6 نرگس بازوبندی نگین شیرزاد نسترن طاهری شرق اول پیرایش
7 ستایش سکاکی ملیکا جلال آبادی سیما حسینی دوم پیرایش
پایه نهم
1 علیرضا انتظاری محمد رضا سعد آبادی مهدیار پاریزی اول نمونه رستگار
2 مهدیار فرهادی سجاد جعفری نیما رحمانی دوم شهید بهشتی

3 رضا علومی فروتقه امیر حسین سلیمی نژاد مهیار خدابخشی اول شاهد آل یاسین
4 مهدیه دهنه خدیجه سعد آبادی زهرا بلوچی دوم رویش
5 سید کیانوش حسینی محمد مهدی انصاریان محمد رضا درودی سوم امام حسین (ع)

6 مجید هراتی یزدان حیدر آبادی محمد مهدی دهنوی اول شهید دانشجو
7 مبینا صدقی سارا صادقی – دوم کوثر فرنگیان

 

پایه دهم: تیم های برگزیده شهرستان
1 رادین تاجیک پوریا شفیعی محمد مهدی شورورزی اول شهید بهشتی
2 هاشم ثنایی نژاد امیر محمد میرزا بیاتی پویا کاووسی نیا دوم شهید بهشتی
3 فاطمه شیرزاده نسرین قائمی مهسا نیر آبادی سوم فرزانگان
4 مهتاب اسماعیلی فاطمه رضوانی هستی هند آبادی سوم نمونه محبی

پایه دهم: تیم های برتر مدارس
شاهد سمیه خیری مبینا کریمی الهام رضوی شاهد غرویانپایه دهم: مدارس عادی و غیر انتفاعی
1 پریسا اردمه فاطمه کرد بهاره بلوکی اول نظام الدین بقراط
2 یگانه کابلی یاسمن فیض نرگس سادات حسینی دوم شکوفا
3 متین شیرزاده سجاد خسروی پور پوریا نور الدینی سوم امام حسین (ع)
4 امیر مهدی امینی امیر رضا شورگشتی سینا علی آبادی سوم امام حسین (ع)

پایه یازدهم ریاضی: تیم های برگزیده شهرستان
1 مهدیار آمارلو آترین آشنایی سید امیر رضا حسینی شهید بهشتی
پایه یازدهم ریاضی: تیم های برتر مدارس
1 فاطمه امینی سیما دهلاری ساجده درودی نمونه محبی
2 نازنین برزنونی کیانا رجائیان ریحانه فرخ مهر شهید غرویان
3 سروش قره باغی سید جواد صابر محراب منظری امام حسین (ع)

یازدهم تجربی: تیم های برگزیده شهرستان
1 محمد حسین رنجبر محمد رضا قندهاری ارمیا ترخانی شهید بهشتی
2 دانیال حصاری سامان خیری مهدی رحمانی شهید بهشتی
3 امیرمنصور بهشتی سعید درودی شایان غلامی شهید بهشتی

پایه یازدهم تجربی: تیم های برتر مدارس
1 فاطمه لطیفی منش زهرا عابدی غزاله نجفی نمونه محبی
2 کیوان فخری سجاد دشتی کیوان حق پناه شاهد ابوذر غفاری
3 مهر گل مهرزاد مریم محمدی یگانه آتشی شکوفا
4 مهدی شهابی عرفان ابوالفضلی ابوالفضل احسان پور امام حسین (ع)
5 معصومه سادات حسینی سارا رضوانی سمانه شوریابی عترت

 

از عملکرد تیم های 1- فاطمه شیرازی، نگارصابری نیک، نگار حسینی 2- مینا زمان آبادی، یاسمن خوشقول، محمد زاده در پایه یازدهم تجربی (دبیرستان فرزانگان)3- امیر رضا سلامت، سجاد خلیلان، مهدیار میثمی در پایه یازدهم ریاضی (دبیرستان مالک اشتر) تقدیر می گردد.

 

با تشکر
شورای علمی و اجرائی خانه ریاضیات